Line up 2019

Main Stage-Live Acts:

Arjuna (Parvati Records) India
Boom Shanka (BMSS Records) Germany
Bolon Yokte (Popol Vuh Records) Mexico
BrainDrop (Omveda Records/Occulta Rec) India
DarQ (Monkey Business Records/Ogu Project) Germany
Error in Dimension (Alice-D rec) Germany
Extracted Roots (Mouju Records) Germany
Flow Wolf (Tendance Music Records) Austria
Insanus Maximus (Squamata Records) Austria\Germany (MogliCore & Yawanawa)
LuneCell (Occulta Records) USA
Malex (Soundlab Pirates) Austria
Malice in Wonderland (Pralayah Records) Austria
Midnite Climax (Nacion Psycodelica) Guatemala
Newteck (Luk-Si Records) Czech Rupublic
Pan (Alternate Reality/Expo records) Uk
Psypien (Purple Hexagon Records) Usa
Suduaya (Altar Records) France
Yawanawa (Squamata Records/Mouju Records) Austria
Zenflow (Monkey Business Records) Austria

(Dj’s-Main Stage)

AIO (Lycantrop Records) Cannada
Atom (Morfogeneza) Poland
Audioganic aka Xerion (Banyan Records) Germany
Bilbo Boblin (PsyCulture) Germany
Caban (LebeLiebeLache) Austria
Crystalix (Zahadum Sphere) Slovakia
Dalilama (Shanti Tribe) Serbia
Dinke (Unnatural Selection) Serbia
Faina (HippyFlip Rec/Anarchic Freakuency Rec) A
Fidelis (Independent) Austria
Fullip (Deeprog Recordings) Austria
GoaTarzan (Mouju Records) Germany
Happines (Euphoria) Austria
Horizon (Cosmixed Society/Popol Vuh Rec) Usa
Hu Gadam (Banyan records) Germany
Hypophysis (Jaya) Austria
Kojo (Fusion Culture Rec) Israel
Lumenkin (Independent) Austria
Naima (Sangoma Records) Austria
Nebokad (Mouju Records) Germany
Parama (Next Time Prod) Austria
Phil Good (Cosmixed Society) Austria
Rix (TesseracTstudio) Croatia
Robas (Independent) Slovakia
Sabsunshine (SoundLab Pirates) Austria
Sascha Suntrax (Mukkepack) Austria
Shamaniak (Banyan Rec/Shipibo Sounds) Austria
Shroomsy (Psychedelic Animals) Austria
Squirrel (Mouju Records) Germany
Trip Commander (Cosmixed Society) Austria
Uurohmbre (Shipibo Sounds) Turkey

(Chill Out floor)

Andysan (Deep Space Zoon) Austria
Anicca (Cosmixed Society) Austria
Cosmic Touch (Visionary Shamanics Rec/Susmabea) Finland (Live)
Cyreal (UfoBufo/Elements Crew) Czech Republic
Fipsinger & Parama (Next Time Prod) Austria
Harmonic (Independent) Austria
Hemp cz (World Music-Experimental) Czech Republic (Live)
I-One (Namaste) Czech Republic (Live)
Martina Prchalová (Independent) Czech Republic (Live)
Masterminded Proj (Merkaba Music) Israel (Live)
Natan (Mantis Mash) Israel (Live)
Noziroh (Popol Vuh Records/Cosmixed Society) USA
Piotr Cisak (Tutamen/130lmtd/Bokhari Records) Poland (Live)
Suduaya (Altar Records) France (Live)
Yedhaki:Nautika (Organic Tribal Trance Band) Czech Republic (Live)